Sitemap   Sitemap      ua    ru  
EcoAudit

Экологические исследования в Украине

   Навигация  

  Последние новости  

  Поиск  

  Новости навигация   Новости 

Еко_Світ Вітроенергетичні перспективи
Среда, 13 Декабрь 2006

Вітроенергетичні перспективи


     До 2030 року Індія розраховує одержувати за допомогою вітроелектростанцій 16% всієї електроенергії. Тоді як зараз ця величина становить не більше 5% від 130000 МВт електрики, що виробляється в країні. Приріст потужностей вітрових електростанцій за 2005 рік склав 47%.

Індійський пасторальний пейзаж 2030 року (с) ілюстрація www.asteckpower.com


     У Індії великі перспективи в розвитку вітроенергетики. По оцінках фахівців, у цій азіатській країні ресурсів вітру вистачить для виробітку 45000 МВт електроенергії щорічно, повідомляє AFP.

     Будівництво вітряних турбін буде виконуватися Індією в рамках програми по виводу країни на самозабезпечення електрикою. В її рамках планується довести рівень електроенергії, що виробляється, до 400000 МВт до 2030 року. При цьому на частку поновлюваних джерел енергії повинне буде припадати 25%. Крім енергії вітру планується використовувати також енергію Сонця.

     На думку фахівців Ради використання енергії вітру в світі та організації Greenpeace, енергія вітру буде забезпечувати до 30% потреб людей на Землі до 2050 року. За період 1995 до кінець 2005 року кількість енергії, що була вироблена вітряними установками, збільшилася з 4800 МВт до 59000 МВт. Подальший розвиток цієї галузі такими ж темпами дозволить уникнути попадання в атмосферу Землі 113 мільярдів тон парникових газів до середини сторіччя.

     Джерело: http://science.compulenta.ru/
Автор: Arbalet
Прочитали: 62 раза

Распечатать Распечатать    Переслать Переслать    В избранное В избранное

Новости по теме:
 • Ветроэнергетические перспективы
 • Карбюраторным двигателям можно умерить аппетит
 • Самолеты на топливных элементах - экономия горючего
 • Последствия китайского экономического чуда
  Вернуться назад


 •   Актуальная статья  

    Nota Bene  

    Полка эколога  

    Ваше мнение  

    Посетители