Sitemap   Sitemap      ua    ru  
EcoAudit

Экологические исследования в Украине

   Навигация  

  Последние новости  

  Поиск  

  Новости навигация   Новости 

Еко_UA ЗОРГ добуде біогаз із відходів одеського м
Среда, 16 Январь 2008


М'ясокомбінат ТОВ "Векка" (Одеська область) і ТОВ "ЗОРГ УКРАЇНА" (Київ) уклали контракт на будівництво першої в Україні установки по виробництву біогазу з відходів забою худоби.


Біогазова установка (с) www.zorg-ua.com Біогазова установка дозволить утилізувати всі відходи забійного цеху (20 тонн на добу) і повністю забезпечить підприємство газом. Вартість контракту становить 4,6 млн. грн. Компанія "ЗОРГ УКРАЇНА" виконає проектні, будівельні роботи, поставить все необхідне встаткування під ключ. Будівництво планується закінчити вже до липня, а запуск в експлуатацію - до кінця літа 2008 р.

Проблема поводження з відходами боєн дуже актуальна: м'ясокомбінати змушені ці відходи звалювати в могильники або утилізувати шляхом спалювання, що вкрай несприятливо позначається на санітарно-гігієнічних показниках якості навколишнього середовища. Тому введення в експлуатацію подібних біогазових установок - прекрасне рішення гострої екологічної проблеми, а також суттєва економія природного газу.Источник: Кореспондент
Прочитали: 66 раз

Распечатать Распечатать    Переслать Переслать    В избранное В избранное

Новости по теме:
 • ЗОРГ добудет биогаз из отходов одесского мясокомбината
 • Алчевский меткомбинат получит от ЕБРР крупный кредит на когенерационную установку
  Вернуться назад


 •   Актуальная статья  

    Nota Bene  

    Полка эколога  

    Ваше мнение  

    Посетители