Sitemap   Sitemap      ua    ru  
EcoAudit

Экологические исследования в Украине

   Навигация  

  Последние новости  

  Поиск  

  Новости навигация   Новости 

Еко_UA У Броварах збираються побудувати електростанцію на біометані
Вторник, 05 Август 2008


На території Броварського району планується запустити першу чергу встаткування з регенерації біогазу, що утворюється під полігонами твердих побутових відходів. Біометан, одержуваний після очищення біогазу від СО2, буде використаний для вироблення електроенергії.


Звалище За словами начальника Державного управління з охорони навколишнього природного середовища в Київській області Олександра Чабанова, проект стартує на базі полігону площею 10,17 га, який експлуатується ТОВ «Десна-2» та розташований на землях Роживської сільради. Передбачається будівництво 28 газовідвідних свердловин. Очікуване скорочення викидів в атмосферу метану, що є небезпечним парниковим газом, складе 35 тисяч тонн на рік.

Поставку відповідного встаткування забезпечує АТ «Блекстоун Глобал Венчурз» (Чехія), яке вже підписало із сільрадою протокол про наміри. Вартість проекту оцінюється в 500 тисяч євро, які повинен надати ЕВРР. У випадку успіху проекту, подібні установки можуть бути впроваджені на полігонах у Білій Церкві та у Пірогово.
© 2008 Портал «Екоаудит» ecoaudit.com.ua
Источник: РБК-Україна
Прочитали: 163 раза

Распечатать Распечатать    Переслать Переслать    В избранное В избранное

Вернуться назад


  Актуальная статья  

  Nota Bene  

  Полка эколога  

  Ваше мнение  

  Посетители