Sitemap   Sitemap      ua    ru  
EcoAudit

Экологические исследования в Украине

   Навигация  

  Последние новости  

  Поиск  

  Новости навигация   Новости 

Еко_Тех PepsiCo представила екологічно чисту пляшку на основі рослинних матеріалів
Среда, 16 Март 2011

Американська компанія PepsiCo, один з найбільших світових виробників безалкогольних напоїв, 15 березня представила першу пляшку, створену повністю на основі рослинних, а не синтетичних матеріалів.

Компания Pepsi Як повідомляється в офіційному прес-релізі компанії, "зелена" пляшка виготовляється з біологічної сировини, у тому числі проса, соснової кори і кукурудзяного лушпиння. При цьому її зовнішній вигляд нічим не відрізняється від звичайних пляшок.

У PepsiCo відзначають, що використання нової тари допоможе знизити викид шкідливих речовин в атмосферу і знизити негативний вплив на екологію. Крім того, в компанії повідомили, що розробка екологічно чистої пляшки велася багато років і обійшлася PepsiCo у кілька мільйонів доларів. Пробні партії напоїв в новій упаковці компанія планує випустити на ринок в 2012 році.

PepsiCo випускає прохолодні напої, соки та інші продукти харчування під такими марками, як Mountain Dew, Gatorade, Lay's, Cheetos, і Tropicana. Щорічний обсяг продажів, за даними компанії, перевищує мільярд доларів.

У PepsiCo буде близько 31 тис. співробітників у Росії, Україні та Центральній Азії і 49 виробничих підприємств.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, китайський виробник газованих напоїв Tianfu Cola виграв судовий процес проти підрозділу PepsiCo в Китаї, викривши американську компанію в нелегальному використанні своїх рецептів.

Так, суд визнав, що PepsiCo нелегально використовувала рецепти і виробничі секрети Tianfu Cola.© 2011 Портал «Екоаудит» ecoaudit.com.ua
Источник: Корреспондент
Прочитали: 47 раз

Распечатать Распечатать    Переслать Переслать    В избранное В избранное

Вернуться назад


  Актуальная статья  

  Nota Bene  

  Полка эколога  

  Ваше мнение  

  Посетители