Sitemap   Sitemap      ua    ru  
EcoAudit

Экологические исследования в Украине

   Навигация  

  Последние новости  

  Поиск  

  Новости навигация   Новости 

Еко_Тех Нью-йоркські таксі стануть електричними
Четверг, 29 Июнь 2006

Нью-йоркські таксі стануть електричними


   Компанія Hybrid Technologies збирається почати серійний випуск таксі на основі власних модифікацій автомобілів PT Cruiser й Ford Edge з електродвигуном, що працює від іонно-літієвих батарей. Фірма пропонує використати їх замість звичайних нью-йоркських таксі із двигуном внутрішнього згоряння.

Експериментальне електротаксі (фото із сайту www.compulenta.ru)   Електричні таксі замінять звичайні як тільки вони пройдуть затвердження у всіх інстанціях. На вулицях Нью-Йорка вже працює експериментальний парк таких автомобілів, що складається з п'яти машин.

   Фірма Hybrid Technologies була заснована в 2000 році в рамках програми створення екологічно чистого двигуна, що працює на іонно-літієвих батареях. Компанія також займається модифікацією всіх можливих пристроїв із двигунам внутрішнього згоряння, від автомобілів до газонокосарок.

   Джерелом живлення таксі є 320-вольтний акумулятор, що важить 272 кілограма. Він витримує до 1500 циклів підзарядки. На одному заряді автомобіль здатний проїхати 240 кілометрів. Акумулятор повністю заряджається за 5-6 годин від стандартної електромережі.

Джерело : compulenta.ru
Автор: Arbalet
Прочитали: 13 раз

Распечатать Распечатать    Переслать Переслать    В избранное В избранное

Новости по теме:
 • Экологически чистый концепткар Ford Airstream
 • Владельцы гибридных машин объединяйтесь!
 • Нью-йоркские такси станут электрическими
  Вернуться назад


 •   Актуальная статья  

    Nota Bene  

    Полка эколога  

    Ваше мнение  

    Посетители