Sitemap   Sitemap      ua    ru  
EcoAudit

Экологические исследования в Украине

   Навигация  

  Последние новости  

  Поиск  

  Новости навигация   Новости 

Еко_Тех Н-біодизель – альтернативний вид автомобільного палива
Четверг, 29 Июнь 2006

Н-біодизель – альтернативний вид автомобільного палива


   У Бразилії розроблений ще один вид альтернативного автомобільного палива, що виготовляють на основі суміші нафтопродуктів і рослинних масел. Новий вид палива вже одержав назву Н-біодизель й розглядається як альтернатива бензину й спиртовому паливу в умовах недостачі нафтопродуктів.

Рапсове поле (фото з сайту rs-prodtorg.besign.ru)   Президент Бразилії Луїс Інасіу Лула да Сілва представив нове екологічно безпечне пальне на церемонії в місті Курітіба, що вважається самим екологічно чистим у Південній Америці. За його словами, нове пальне є менш екологічно небезпечним, більш економічним й, крім того, дозволить створити нові робочі місця, оскільки воно торкнеться тисяч сільськогосподарських виробників. «Тепер ми можемо сміло заявити, що будемо вирощувати нафту, а не добувати її з надр», - підкреслив президент Бразилії.

   Характеристики Н-біодизелю ідентичні параметрам звичайного дизельного палива, однак завдяки рослинним добавкам його використання веде до меншого забруднення атмосфери продуктами горіння, і викиду меншої кількості сірки. Як показали тести, Н-біодизель також більш економічний і буде обходитися дешевше звичайної солярки, а також уже існуючого в Бразилії біодизельного палива, виробленого на основі добавок рослинних масел у дизель.

   Масове виробництво нового палива почнеться в грудні 2006 р. на нафтопереробних підприємствах Бразилії. Н-дизель буде змішуватися з нафтопродуктами безпосередньо на нафтоперегінних заводах, у той час як біодизель виходить шляхом двопроцентної добавки рослинних масел у солярку на бензозаправленнях. Виробництво нового палива дозволить Бразилії заощаджувати до 15% імпорту нафтопродуктів - близько 250 млн. л солярки, що складає біля $145 млн. на рік.Автор: Arbalet
Прочитали: 88 раз

Распечатать Распечатать    Переслать Переслать    В избранное В избранное

Новости по теме:
 • Сточные воды можно очищать оливковыми косточками
 • Н-биодизель - альтернативный вид автомобильного топлива
  Вернуться назад


 •   Актуальная статья  

    Nota Bene  

    Полка эколога  

    Ваше мнение  

    Посетители